Firma Silmex

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem, ukierunkowaną na indywidualne zamówienia zajmującą się konfekcją, produkcją i dystrybucją artykułów technicznych. Wrażliwość na potrzeby rynku pozwala nam rozwijać nasz asortyment zgodnie z wymogami klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele artykułów zarówno naszej produkcji jak i całą gamę produktów producentów polskich oraz zagranicznych. Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma firmami jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment, indywidualne zamówienia, niskie ceny oraz terminowe dostawy.

Gwarantujemy Państwu, że nasze produkty dzięki wysokiej jakości oraz świetnym parametrom technicznym, spełnią wszelkie Wasze wymagania i znajdą zastosowanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Wyroby produkowane są przy użyciu nowoczesnych technologii i najnowszych maszyn, a najwyższej jakości surowce gwarantują najlepszą możliwą jakość naszych produktów.

Nasza firma dzięki fachowemu podejściu do klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, zajmuje czołowe miejsce na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu i stabilnej pozycji możemy zapewnić naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy.