Firma Silmex

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się konfekcją silikonu wysokotemperaturowego, uniwersalnego oraz dystrybucją artykułów technicznych związanych z rolnictwem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę produktów takich jak smary, towotnice, olejnice, instalacje elektryczne, przewody rozruchowe.
Gwarantujemy Państwu ,że nasze produkty dzięki wysokiej jakości oraz parametrach technicznych, spełnią wszelkie Wasze wymagania, i znajdą zastosowanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Nasze silikony są produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii oraz stosowane, zarówno przez profesjonalistów jaki sektor użytkowników domowych.
Nasza firma dzięki fachowemu podejściu do klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, zajmuje czołowe miejsce na rynku, i współpracuje z wieloma firmami, krajowymi sieciami handlowymi, dużymi hurtowniami, jak i małymi sklepami o zasięgu zaledwie lokalnym. Dzięki naszemu doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy.